آغاز پیش فروش بلیت «سه خواهر و دیگران»

به گزارش ایلنا، نمایش «سه خواهر و دیگران» از ۳ مرداد ساعت ۱۹: ۳۰ در تئا‌تر شهر بر روی صحنه می‌رود.

متن این نمایش را حمید امجد به نگارش درآورده است و در آن به غیر از اشاره به رخداد‌ها و شخصیت‌هایی واقعی از زندگی شخصی آنتون چخوف، رخداد‌ها و شخصیت‌هایی از چند اثر او همچون «باغ آلبالو» و «سه خواهر» نیز در کنار پاره‌هایی از موقعیت و رخدادهای «شاه لیر» شکسپیر حضور دارند. در این نمایش ردّ پای گرایش حمید امجد به شناخت و تجربه نمایش‌های سنتی ایرانی و تاریخ ایران نیز جستنی است.

افشین هاشمی، ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیاردشتی، علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیرعبدالهیان، سام کبودوند، بهنوش بختیاری و جمشید جهانزاده در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند.

poster+01

نمایشنامه «سه خواهر و دیگران» سال ۹۴ از سوی انتشارات نیلا به چاپ رسیده است.

دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: امیر اثباتی (طراح صحنه و لباس)، نشاط پورفراهانی و جواد اسفندیاری (دستیاران کارگردان)، رضا مرتضوی (آهنگساز)، آیدا اورنگ (مشاور رسانه‌ای و روابط عمومی) و موسسه فرهنگی هنری گوهران (مجری طرح) اشاره کرد.

حمید امجد پیش از این در عرصه کارگردانی تئا‌تر آثار موفقی همچون «نیلوفر آبی»، «پستوخانه»، «شب سیزدهم»، «زائر» و «بی‌شیر و شکر» را به صحنه برده است.

وی جوایز متعددی از جمله جایزه بهترین نمایشنامه و بهترین کارگردان را از هفدهمین جشنواره تئا‌تر فجر و همچنین جایزه بهترین نمایشنامه دوازدهمین جشنواره تئا‌تر آیینی و سنتی را برای نمایش «زائر» دریافت کرده است. اجراهای قبلی او اغلب رکورد آمار تماشاگران در هر تالار تئا‌تر را جابه‌جا می‌کرد و «شب سیزدهم» او هنوز از پرفروش‌ترین اجراهای تاریخ تئا‌تر ایران محسوب می‌شود.

بلیت فروشی این تئا‌تر از طریق سایت ایران کنسرت و گیشه تئا‌تر شهر صورت می‌گیرد.

از این نویسنده بیشتر بخوانید:

مطالب پیشنهادی