به عشق هیچ اعتمادی نیست

به عشق هیچ اعتباری نیست، به این حالیکه من دارم
من از عشق هرشب و هر روز ، به تنهایی گرفتارم

به عشق هیچ اعتمادی نیست، من از عشق دل پری دارم
نه آرومم نه دیوونه ، طبیعی نیست رفتارم….

نه اینکه عشق بده اما ، دلم آروم نمیگیره
هوس معنی بشه تو عشق بجاش تصمیم میگیره

تومیگی عاشقی اما،کجا درداشو فهمیدی
نه این عشق نیست خیالت تخت،تو بد معنیشو فهمیدی

من از پرواز ترسیدم، به عشق توبود که از این بالا پریدم
به اینکه تو دستامو بگیری، تازه میفهمم چرا تو داری میری
من از پرواز ترسیدم ، به عشق تو بود پرکشیدم
به اینکه هستی و هوامو داری، نفهمیدم که تو به حس تازه درگیری

به عشق هیچ اعتباری نیست، به این حالیکه من دارم
من از عشق هرشب و هر روز ، به تنهایی گرفتارم

به عشق هیچ اعتمادی نیست، من از عشق دل پری دارم
نه آرومم نه دیوونه ، طبیعی نیست رفتارم….

از این نویسنده بیشتر بخوانید:

 • به عشق هیچ اعتباری نیست، به این حالیکه من دارم من از عشق هرشب و هر روز ، به تنهایی گرفتارم به عشق هیچ اعتمادی نیست، من از عشق دل پری دارم نه آرومم نه دیوونه ، طبیعی نیست رفتـــارم… ****** نه اینکه عشق بده اما ، دلم آروم نمیگیره هوس معنی بشه تو عشق بجاش تصمیم میگیره تومیگی عاشقی اما، کجا درداشو فهمیدی نه این عشق نیست خیالت تخت،تو بد معنیشو فهمیدی ****** به این بودن نیازی نیست ، به این تنهایی عادت شد دچار حس تشویشم، نیـــــازم عبادت شد به این بودن نیازی نیست ، من این روزا یکی دیگم دچار حس تشویشم، دارم اینو بکی میگم به عشق هیچ اعتباری نیست، به این حالیکه من دارم من از عشق هرشب و هر روز ، به تنهایی گرفتارم به عشق هیچ اعتمادی نیست، دل من پر، از این احساس نه آرومم نه دیوونه ، شاید اینوخدا میخواس (ت)
 • طبیعتا تو نسخه اولیه بعضی تضادها و بی وزنی وجود داره که اونارو برطرف کردم از نقد و نظرهایه شما دوستایه گلم خیلی ممنون که تو بهتر شدن ترانه هام خیلی بمن کمک میکنه.
 • من همیشه و از روی عمد نسخه اولیه ترانه هامو میذارم تو سایت نسخه نهاییش رو بعلت نبود قانون کپی رایت تو ایران هیچوقت تو سایت قرار نمیدم.
 • سلام خوب بود.اما من از پرواز ترسیدم، به عشق توبود که از این بالا پریدم به اینکه تو دستامو بگیری، تازه میفهمم چرا تو داری میری من از پرواز ترسیدم ، به عشق تو بود پرکشیدم به اینکه هستی و هوامو داری، نفهمیدم که تو به حس تازه درگیری یکم به نظرت ریتم به هم نریخت؟
 • ریتم ترانه تغییر کرد چرا ؟ اگه وقت بیشتری بذاری میتونی زیباتر بنویسی @};- @};-
 • از همه ی دوستان بابت نظراتی ک گذاشتین ممنونم حتما نقد و نظرات شمارو تو ترانه هام مد نظر قرار میدم ممنون از لطفتون
 • با نظرات دوستان موافقم @};- @};- @};-
 • سلام آقا مجتبی قلمت نشون میده که خیلی نوشتی اما به نظر این کار نیاز به ویرایش داره و میتونه از نظر وزن خیلی بهتر بشه. به امید بهترینات @};-
 • شعري كه ريتم مشخص و وزن نداشته باشه اصلا قابليت اجرا نداره دوست عزيز موفق باشيد@};-
 • قبلا هم فکر کنم گفته بودم پای کار قبلیتون اگه اشتباه نکنم سعی کنید به ریتم یک دست و در نتیجه روونی کار بیشتر فکرکنید . تا میتونید بنویسید و تمرین کنید. درسهایی هم هست توی همین سایت، اونها رو هم میتونید مطالعه بکنید. کارهای سایر ترانه سراها رو هم چه معروفها چه حالا یکمقدار ضعیف ترها رو حتما بخونید . @};- :-)
 • لايك @};-