نگو یادم نگاهت رو فراموش

بزار تا گوشه ی عمقِ نگاهت، بتونم لحظه ای رو پا بزارم
بزار تا یادمو تو قابِ چشمات، به حد یک تلنگر جا بزارم

بزار تا تو خیابونِ خیالت، خیالم باشه با من هم قدم شی
بزار تا حس کنم می شه یه لحظه، اگه حتی محالِ مال من شی

بزار تا می شه نزدیک تو باشم، تا جایی که ببینم روبه رومی
نبینم فاصله بین دوتامون، نفهمم من کدومم، تو کدومی

یه جوری عاشقم کن تا نتونم، نگاهی از نگاهت بی خبر شم
همینم خوبه گاهی توی رویا، با آغوش خیالت هم سفر شم

مگه غیرِ نگات چی آرزومه، مگه می شه تو رو جایی نبینم؟
تو که دنیامو شیرین کردی با عشق، منم مجنونتم لیلاترینم

یه جورایی نشستی توی قلبم، که دنیای منو وارونه کردی
مگه مجنون عشق تو نبودم، که با قلبت منو دیوونه کردی

نگو یادم نگاهت رو فراموش، بگو می تونه قلبت جایِ من شه
بگو این آدم تنها می تونه، ببینه قلب تو حوای من شه

نمی تونم غزل های صداتو، نیارم تو کتاب شعر گوشم
من هر شب با حریرِ حسّ نازت، لباسی رنگ رویارو می پوشم

از این نویسنده بیشتر بخوانید:

  • سلام محمد جان دوست خوبم ... ایده اسمِ کارت از بازیِ *یادم تورا فراموش* ..عالیه آفرین ...ذهن خلاقی داری ... در مورد بند های کارت جناب شریفی خیلی خوب و بادقت بحث کردن ... به نظر من به جز بند ۵ و ۶ بقیش خیلی خوب بود... چون تو آوردن ترکیب ها و واژه های نو دست و دلباز بودی رفیق ...اما اون دو بند به نظرم مجنون و لیلا و دیوونه شدن و اینچیزا دیگه خیلی تکرارین ... ولی در کل کارت عالیه ... موفق باشی رفیق ...
    • سلام علیرضای عزیز. ممنون از این که وقت گذاشتیو ترانه ی منو خوندی و سپاس از ابراز محبتت. در مورد نکاتی هم که اشاره کردی ممنون. برقرار باشی و سبز.
  • درود جناب قاسمی عزیزکار زیبا و با احساسی بود لذت بردم دوست من
  • سلام محمد عزیز این بندت فوق العاده بود: نمی تونم غزل های صداتو، نیارم تو کتاب شعر گوشم من هر شب با حریرِ حسّ نازت، لباسی رنگ رویارو می پوشم عالی بود...آفرین
  • کار خوب و با احساسی بود بند دوم کارتون قافیه نداشت. این قسمت تصویر سازی خوبی رو خلق کردی: نبینم فاصله بین دوتامون، نفهمم من کدومم، تو کدومی توی این بند: یه جوری عاشقم کن تا نتونم، "نگاهی از نگاهت بی خبر شم">>> متوجه "نگاهی از نگاهت" نشدم! و همچنین توی این قسمت: "نگو یادم نگاهت رو فراموش" ! بند پایانی ، زیبا و با احساس بود. در کل خوب موفق باشید.
    • سلام. ممنون از لطفتون به ترانه ی بنده. در مورد بند دوم کار (هم قدم شی و مال من شی) حق با شماست. اما من چون رو یه ملودی خاص که مد نظرم بوده این ترانه رو سرودم شاید به لحاظ آوایی خیلی به چشم نیاد این ایراد. در مورد قسمت ((نگاهی از نگاهت بی خبر شم)) منظورم این بوده که یه لحظه چشم ازت برنمیدارم. در مورد قسمت ((نگو یادم نگاهت رو فراموش)) منظورم از یاد و خاطر معشوق روفتن عاشق هستش. در پایان ممنون از وقتی که گذاشتید پای ترانه ی بنده. برقرار باشید.