آغاز ثبت‌نام بن کارت خرید کتاب در نمایشگاه‌های کتاب استانی

امیرمسعود شهرام‌نیا درباره بن کارت الکترونیکی خرید کتاب درنمایشگاه‌های کتاب استانی گفت: بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌های کتاب استانی می‌توانند با مراجعه به سامانه www. bon. tibf. ir برای دریافت بن کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب ثبت‌نام کنند.

وی در ادامه افزود: این بن کارت‌ها با تخفیف ۲۰ درصدی عرضه و تا ۳ روز قبل از برگزاری نمایشگاه کتاب دراستان مورد نظر از طریق سامانه اعلام شده توزیع می‌گردد. اشخاصی که از این طریق ثبت نام می‌کنند می‌توانند درایام برگزاری نمایشگاه کتاب در استان مورد نظر با کد پی گیری که سامانه دراختیار آن‌ها قرار می‌دهد و با ارائه کارت ملی و مراجعه به بانک شهر مستقردرنمایشگاه بن کارت الکترونیکی خریداری شده خود را دریافت کنند.

unnamed
مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در ادامه خاطرنشان ساخت: این طرح برای سهولت کار و جلوگیری از ازدحام درنمایشگاه‌های کتاب استانی و برای توزیع هدفمند یارانه خرید کتاب دربین بازدید کنندگان نمایشگاه‌های کتاب استانی طراحی شده و براساس برنامه ریزی‌های به عمل آمده یک سوم بن‌های اختصاصی و حمایتی که به هر استان تعلق می‌گیرد از این روش دربین بازدید کنندگان نمایشگاه‌های کتاب استانی توزیع می‌شود.

https://www.academytaraneh.com/105190کپی شد!
215