استقبال مخاطبان از سینما در روز ملی سینما/ افزایش بهای بلیت فعلاً منتفی است

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش می‌گوید که مخاطبان از اجرای طرح بلیت نیم بها در روز ۲۱ شهریور روز ملی سینما استقبال کردند.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود: بر اساس بررسی‌های کلی که انجام دادیم استقبال مردم بسیار خوب بود و فروش فیلمها نسبت به روز شنبه ۲۰ شهریور بسیار خوب بود.

%d8%b1%d9%88%d8%b2%d9%85%d9%84%db%8c%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%85%d8%a7
وی ادامه داد: با توجه به نیم بها بودن بلیت و اطلاع رسانی خوبی که از سوی خبرگزاریها انجام شده بود مردم از این طرح استقبال کردند و بسیار خوب بود.

فرجی درباره طرح پیشنهادی انجمن سینماداران برای افزایش قیمت بلیت سینماها گفت: پیشنهاد انجمن سینماداران در جلسه شورای صنفی نمایش مصوب نشد.

وی ادامه داد: همچنان نظرات مختلفی درباره قیمت بلیت سینماها وجود دارد و برخی معتقدند که باید قیمکت بلیت سینماها افزایش پیدا کند و برخی از افراد نیز به افزایش قیمت بلیت اعتقاد ندارند.

فرجی ادامه داد: با توجه به شرایطی که وجود دارد و چشم انداز اکران در سینمای ایران به نظر می‌رسد فعلاً افزایشی در قیمت بلیت سینماها اعمال نشود و قرار است در جلسات آینده شورای صنفی نمایش درباره این موضوع بحث و تبادل نظر شود.

https://www.academytaraneh.com/104749کپی شد!
324