کامران نجف‌زاده: ادعای پاکدستی ندارم/اگر خانه‌ای به نام من بود، کلیدش را تقدیم می‌کنم

یکی از خبرنگاران صداوسیما که نام وی در لیست دریافت‌کنندگان آپارتمان مطرح شده، نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و گفت:‌ هر کجا هر خانه‌ای به نام من یا برای من بود؛ عکسش را بزنید و منتشر کنید و من کلیدش را تقدیم می‌کنم.

JamNewsImage10522269
به گزارش ایلنا، متن توضحیات کامران نجف‌زاده که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده به این شرح است:
«ماه پشت ابر نمی ماند بعد از بیست سال خبرنگاری مستاجرم.نه اینکه وضعم بد باشد نه الحمدلله… فقط ادعای پاکدستی هم ندارم که ما خاطرات خوبی از بسیاری از اینهایی که ادعا و شعار پاکدستی داشتند نداریم.

اما کسی به ما خانه‌ای تحویل نداده و زمینی را هم از مردم نخورده ایم گرچه زمین خورده همین مردمیم..من خانه ای ندارم و نداشته ام چه برسد به اینکه نجومی باشد!

اصلا هر کجا هر خانه ای به نام من یا برای من بود عکسش را بزنید و منتشر کنید و من کلیدش را تقدیم کنم .

البته سه چهار سال پیش ما هم به شرط فاقد مسکن بودن رسما به تعاونی ای به امید رسیدن به آپارتمانی پنجاه یا نهایتا شصت متری معرفی شدیم .با شرایط تمام تعاونی ها و همه ما کلی پول دادیم و کلی قسط مانده و هنوز احتمالا کلنگش را هم نزده باشند.

بگذریم …حالا دعوای سیاسی دارید دم انتخاباتی بزنید هیچ مشکلی نیست ولی یک کمی تحقیق کنید و ماجرا را کامل و همانطور که هست توضیح دهید .تیزی کشیدن هم اصولی دارد.چون ناخواسته اینجوری در حق من محبت می کنید اما صرفا جهت اطلاع عرض کنم:ماه پشت ابرنمی ماند.
پی نوشت:شرمنده شما مردمم ؛که صبورانه و با محبتی بی نظیر این چند روز را صبوری کردید.»

https://www.academytaraneh.com/104608کپی شد!
311