اطلاعیه: فراخوان همکاری در تولید (شماره ۲)

آکادمی ترانه – درود بر شما هم ترانه‌ی گرامی، عزیزان هم خانواده‌ی آکادمی ترانه، با خشنودی مفتخریم اعلام کنیم که در پی فراخوان سایت آکادمی ترانه، مبنی بر همکاری با عوامل فعال در زمینه‌ی تولید موسیقی، تا این لحظه بیش از شصت تن از عزیزان خانواده‌ی بزرگ آکادمی ترانه در زمینه‌های گوناگون از قبیل ترانه سرا، آهنگساز، تنظیم کننده، نوازنده و خواننده تمایل خود را مبنی بر همکاری اعلام نموده‌اند که این تعداد همچنان روبه افزایش است و هییت مدیره نیز همچنان در حال بررسی و انتخاب ترانه های خوب از میان ترانه های شما عزیران است و طی یکی دو هفته ی آینده جلسه ای با عزیزان آهنگساز و عوامل خواهیم داشت تا ترانه های منتخب جهت آغاز فرایند آهنگسازی تقدیم این عزیزان گردد.

هدف هییت مدیره‌ی سایت آکادمی ترانه، ایجاد یک رزومه‌ی خوب برای آهنگسازان و ترانه سرایان و تنظیم کنندگان و خوانندگان است تا پس از معرفی به دنیای موسیقی و داشتن یک سابقه‌ی کاری ملموس و موجه بتوانند در جامعه هنری بصورت مستقل فعالیت نمایند.

امید است که هرچه زودتر بتوانیم راه به سر منزل مقصود بریم و امید که دوستان دیگر نیز که تاکنون اعلام آمادگی نکرده‌اند، به جمع همرهان بپیوندند. گرچه موفقیت در این امر نه چندان سهل و بلکه کمی هم دشوار است اما با دست‌ها و دلهایمان که متحدند و راه تعاون را نیک میدانند یقینا هر سختی و دشواری را هموار خواهیم ساخت.

با آرزوی بهترین ها،
مدیریت سایت آکادمی ترانه،
آزاده ربانی

۱٫۲ K
۵
۳