فراخوان دعوت به همکاری

همکاری در تولید محتوا

قابل توجه اعضای محترم در آکادمی ترانه !!!

ماهنامه فرهنگی هنری باترانه با توجه به طرح توسعه و تحول در سال جاری به منظور ایجاد امکان پوشش طیف گسترده تری از محتوا و نیز امکان تولید محتوای با کیفیت و درخور سلیقه اکثریت علاقمندان به هنر موسیقی و ترانه اقدام به راه اندازی دسترسی های کاربردی گوناگون به محتوا در قالب اپلیکیشن اختصاصی و نیز رسانه های بر خط سمعی و بصری جهت استفاده کاربردی تر با هدف پوشش گسترده موضوع انواع محتوا و در راستای احترام به سلایق گوناگون انواع مخاطب نموده است . لذا با توجه به توضیحات ارائه شده و نیز با مبنی قرار دادن معیاری تحت عنوان فرصت سازی به جهت رشد استعدادهای اعضای محترم آکادمی ترانه که ضمن علاقمندی و درک اهمیت فعالیت تیمی به شیوه دورکاری دارای تجربه مهارتی و مکفی همچنین دارای خلاقیت و ایده پردازی با امکان ارائه طرح و برنامه میباشند در زمینه های موجود دعوت به همکاری مینماید .

  1. همکاری در زمینه تولید انواع محتوا با عضویت در گروه تهیه و تولید محتوای چند رسانه ای به جهت استفاده و انتشار در اپلیکیشن اختصاصی ماهنامه باترانه از قبیل ( تولید محتوای موضوعی باکیفیت ، تولید محتوای خبری “پوشش خبری رویدادهای مرتبط با حوزه ترانه و موسیقی ” محتوای تحقیقی ، محتوای تصویری ، مصاحبه و … )
  2. همکاری با گروه رسانه های سمعی و بصری جهت اجرا برنامه در رادیو باترانه با اهمیت وجود ایده جذاب و ارائه طرح و برنامه ویژه تولید برنامه همچنین امکان اجرای موفق و با تسلط و یا دارا بودن امکان استفاده از گوینده و مجری مسلط
  3. مهارت اجرا و شناخت کافی و بروز در استفاده از نرم افزار های تدوین فیلم با امکان ارائه نمونه پروژه انجام شده

شایان ذکر میباشد که در حال حاضر کارگروههای مربوطه تشکیل و فعال میباشند و این فراخوان در راستای ایجاد فضای مشارکت اعضای محترم با فعالیتهای آکادمی ترانه و به منظور ایجاد فرصتی به منظور رشد دادن قابلیتها  استعدادهای اعضای محترم در نظر گرفته شده .

نکته مورد توجه دیگر اهمیت مسئولیت پذیری و داشتن تعهد معنوی و حرفه ای نسبت به فعالیت محول شده و پذیرفته میباشد .

همراهان و اعضای گرامی آکادمی ترانه در صورتی که پس از مطالعه مطالب مطرح شده و وجود توانایی و استعداد و داشتن مهارت و تجربه مکفی تمایل به همکاری دارند به جهت آگاهی بیشتر و نیز فراهم آمدن مقدمات شروع به همکاری با من امید شنواد از طریق ارسال پیام شخصی در داخل سایت آکادمی اقدام نمایید . موفق و پیروز باشید

۴۲۵
۱