برای دهم شهریور ماه کنسرت سیمین غانم تمدید شد

کنسرت بانوان «سیمین غانم» برای روز جمعه دهم شهریور ماه تمدید شد؛ درکنسرت سیمین غانم که با همکاری بنیاد خیریه فیروزنیا برگزار می‌شود، قطعات جدیدی از این هنرمند همراه با قطعات به یادماندنی چون «گل گلدون»، «آسمان آبی»، «قلک چشات»، «مرد من»، «پرنده» و … اجرا می‌شود.


این کنسرت دهم شهریور با همخوانی «زیبا زرکوش»‌ و نوازندگی پیانو: فروغ فضلی، ویولن: آزاده شمس، فلوت: نیلوفر ابراهیمی، درامز: آرمینا جعفری و دف: سارا احمدی برگزار می‌شود و به سنت کنسرت‌های اخیر غانم، با قطعه‌‌‌ای در مدحِ مولای متقیان آغاز خواهد شد و در ادامه قطعات جدیدی از این هنرمند همراه با قطعات به یادماندنی چون «گل گلدون»، «آسمان آبی»، «قلک چشات»، «مرد من»، «پرنده» و… اجرا می‌شود. از ویژگی‌های کنسرت‌های اخیر او می‌توان به قطعات جدیدی اشاره کرد که هم ترانه و هم آهنگش را خود ساخته است و از جمله‌ی این آثار می‌توان به «عاشقانه» و همچنین «واژه‌ها» اشاره کرد
.
«غانم» دوره موسیقی سنتی و ردیف را زیر نظر محمود کریمی گذراند، مدتی نیز نزد مرتضی حنانه قواعد موسیقی و سلفژ را آموخت و با علی تجویدی نیز در زمینه موسیقی کار کرد. او در طول فعالیتِ خود از حمایت آهنگسازان توانایی چون بابک بیات، فریبرز لاچینی و… بهره‌مند شد. «قلک چشات»، نخستین ترانه بود و معروف‌ترین ترانه سیمین غانم «گل گلدون من» نام دارد که سروده فرهاد شیبانی و ساخته فریبرز لاچینی با تنظیم فریدون شهبازیان است.

۱۶۵