ه مناسبت شب یلدا و با اجرای عبدالجبار کاکایی؛ ویژه برنامه «شب چله» در ارسباران برگزار می‌شود

همزمان با شب یلدا، فرهنگسرای ارسباران میزبان ویژه برنامه «شب چله» خواهد بود.

به گزارش «موسیقی ما»، این نشست با حضور شاعران، ترانه‌سرایان، طنزپردازان و اهالی موسیقی روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ الی ۱۸ با اجرای «عبدالجبار کاکایی» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%81%d8%b1%d9%87%d9%86%da%af-%d8%b3%d8%b1%d8%a7-%d9%be%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%84
غزل تاجبخش، محمد سعید میرزایی، مصطفی محدثی خراسانی، سجاد عزیزی، امید چاوشی، ترانه مکرم، علی جهانگیری، مهرنوش قربانعلی، صابر قدیمی، امیرعلی سلیمانی، کوروس احمدی، مهدی استاد احمدی، علیرضا شاکرانه، سامی تحصیلداری، مریم جعفری آزرمانی، سوسن میهن‌خواه، احسان هاشمی و… میهمانان شاعر و طنزپرداز این نشست خواهند بود.

«کامران رسول‌زاده» خواننده جوان کشورمان به همراه «آرمان مهربان» در این نشست برای علاقه‌مندان به صورت زنده اجرای موسیقی خواهد داشت و اجرای گروه موسیقی سنتی «هم‌نوایان حاجبی» نیز بخش دیگری از این برنامه خواهد بود. همچنین «مصطفی جلالی‌پور» خواننده آواز ایرانی کشورمان در این نشست تصنیف‌های ماندگاری را اجرا خواهد کرد.

مثنوی‌خوانی، حافظ خوانی و شاهنامه‌خوانی نیز از بخش‌های دیگر این برنامه است و «علی جهانگیری» نیز در بخشی از برنامه درباره پیوند یلدا و متون کهن صحبت خواهد کرد.

ورود به این نشست برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

۱۲۹