آیین اختتامیه دومین جشنواره شعر نیاوران برگزار می‌شود

به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش هنری نیاوران، دومین جشنواره «شعر نیاوران» با هدف اعتلای زبان پارسی، فرهنگ اصیل آیینی و ملی، ترویج صلح و دوستی و حمایت از محیط زیست با زبان هنر و کشف استعدادهای جوان توسط بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران در دو بخش آزاد و ویژه برگزار شده و در آیین اختتامیه اسامی نفرات برتر و آثار برگزیده این جشنواره اعلام خواهد شد.

n00243305-b
این آیین با حضور علی مرادخانی، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اساتید برجسته حوزه شعر و ادبیات، پژوهشگران و دانشجویان حوزه ادبیات، همچنین اعضای هیات داوران و شرکت‌کنندگان در جشنواره از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه (۲۵ آذرماه) در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران آغاز می‌شود.

رونمایی از کتاب «پایتخت شعر ۲» گزیده اشعار دومین جشنواره شعر نیاوران و اجرای گروه موسیقی ماهیما به خوانندگی حجت اشرف زاده، از بخش‌های ویژه آیین اختتامیه دومین جشنواره شعر نیاوران خواهد بود.

پس از انتشار فراخوان دومین جشنواره شعر نیاوران به دبیری محمد سلمانی، سه هزار و ۸۳۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و پس از بررسی آثار، اسامی نفرات برتر در دو بخش آزاد و ویژه این جشنواره، در آیین اختتامیه اعلام می‌شود.

۱۵۶