فراخوان چاپ کتاب مشترک (ویژه ترانه سرایان عضو)

درود به پیشگاه همگان
چاپ کتاب مشترک (متشکل از آثار ترانه سرایانِ عضو سایت آکادمی ترانه) طی چند سال گذشته از جمله فعالیت های مستمر و حائض اهمیت سایت آکادمی ترانه بوده است ، ما پیش از این با لطف همراهان و همراهی ترانه سرایانِ عضو ،  ۴ کتاب با عناوین “ساعت ۲۵” ، “چهل تکه تنهایی” ، پنجره بی پنجره” و “بچه های البرز” را به صورت رسمی و با مجوز وزارت ارشاد به بازار کتاب عرضه نموده ایم که حاصل آن آشنایی بسیاری از علاقمندان شعر و ترانه با این مجموعه و ترانه سرایان حاضر در کتاب ها بوده است.

۵۵

توضیحات پیرامون “کتاب مشترک” :
این مجموعه، آثار ترانه سرایانی که با ترانه های خود تمایل به حضور در کتاب دارند را به صورت رسمی چاپ و با مجوز وزارت ارشاد روانه بازار کتاب ایران میکند.

شرایط چاپ ترانه و رِزِرو صفحه در “کتاب مشترک” برای کاربران :

۱– ترانه های ارسالی داوطلبان برای گزینش و چاپ در کتاب ، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند ، وجود ایرادات محسوس وزنی ، قافیه ای و محتوایی در صورتی که به عنوان ایراد ترانه محسوب شوند و سطحِ کلی کتاب را پائین بیاورد موجب عدم تائید ترانه خواهد شد از این رو پیشنهاد میشود علاقه مندان به حضور، برترین های خود را جهت انتشار در کتاب ارسال نمایند.

۲– با توجه به اینکه کتاب به صورت مشترک و با حضور ترانه سرایان علاقه مند به حضور در این مجموعه چاپ میشود هزینه های مرسوم چاپ کتاب، به صورت صفحه ای بین تمام داوطلبان تقسیم میشود (بدون تغییر هزینه ها نسبت به دوره ی قبل)

*تعرفه ی رِزِرو صفحه

۴۰ هزار تومـان به ازای ۱ صـفـحه (یک ترانه)
۷۰ هزار تومـان به ازای ۲ صـفـحه
۱۰۰ هزار تومـان به ازای ۳ صـفـحه
۲۰۰ هزار تومـان به ازای ۶ صـفـحه
۳۰۰ هزار تومان به ازای ۱۰ صفحه (با احتساب تخفیف)

چگونگی ثبت درخواست برای حضور در کتاب مشترک:
کاربرانی که با توجه به شرایط فوق تمایل به حضور در کتاب مشترک آکادمی ترانه را دارند:
۱- آمادگی خود برای حضور در کتاب را به همراه ذکر تعداد ترانه هایی که مایل به چاپ آن می باشند در کامنت ها اعلام نمایند (به عنوان مثال: مایل به حضور در کتاب مشترک هستم با “…” ترانه / “…” = تعداد ترانه ها)
۲- تا «۳۰ آذر ماه» مبادرت به واریز هزینه ی رزرو صفحات خود به شماره کارت مندرج در زیر (متعلق به مدیریت چاپ کتاب) نموده و پس از واریز با مراجعه به لینک «فرم نهایی» (که در ادامه مرقوم شده است) جزییات واریز و همچنین متن ترانه های خود را ارسال نمایند

شماره کارت :
۶۰۳۷۹۹۱۸۸۸۱۹۸۶۹۸ (جهت واریز به صورت کارت به کارت)

(از بانک ملی به نام احمد مصطفوی گلستانی)

 

*** «فرم نهایی» برای ثبت اطلاعات واریز و ارسال ترانه ها کلیک کنید ***

 

نکات مهم : 
۱- ما در دوره های گذشته با دعوت از ترانه سرایان بنام معاصر از حضور این عزیزان در کتاب ها و در کنار ترانه های کاربران بهره مند شده ایم، از جمله این ترانه سرایان میتوان به “فرح تجلی” (ترانه سرای قطعه ی “جزیره” اثر سیاوش قمیشی)، “پدیده نیشابوری” (ترانه سرای قطعه ی ساعت ۲۵ شب اثر رضا یزدانی) و تعداد دیگری از اساتید که نام همه ی آنها در این پاراگراف کوتاه نمیگنجد، اشاره کرد. برای این دوره نیز دو سه تن از اساتید را جهت همراهی و حضور در کتاب دعوت خواهیم کرد.
۲ – به منظور ارسال ترانه ها از طریق فرم، الزامی است متقاضیان متن آثار خود را در یک فایل متنی (Word یا مشابه آن) ذخیره و آن را صفحه ی “فرم نهایی” ضمیمه و ارسال نمایند. لطفا از ارسال فایل pdf خودداری نمایید.
۳ – در صورت عدم تایید ترانه جهت چاپ در کتاب به هر دلیل، ابتدا از متقاضی درخواست میشود ترانه ی دیگری را جایگزین نماید، در صورت عدم امکان جایگزینی و یا عدم تایید مجدد هزینه ی رزرو صفحه به کاربر بازگردانده میشود.
۴ – با توجه به محدود بودن صفحات کتاب اولویت انتخاب با ترانه سرایانی ست که زودتر آمادگی خود برای حضور در این مجموعه را با مشخص کردن تعداد ترانه های ارسالی شان در کامنت ها اعلام کرده و نسبت به انجام مراحل بعدی (واریز هزینه و پر کردن فرم نهایی) اقدام نمایند. در صورت تکمیل ظرفیت در محدوده زمانی تعیین شده، “زمان پذیرش آثار” تمدید نمیشود.
۵ – اسامی تعداد معدودی از دوستان که پیش تر آثار خود را جهت چاپ در “کتاب مشترک” ارسال نموده اند در صفحه “فرم نهایی” ثبت گردیده و بدون نیاز به ارسال مجدد، ترانه های این عزیزان به کتاب افزوده میشود.
۶ – کامنت های این صفحه مختص به اعلام آمادگی کاربران برای حضور در دومین کتاب مشترک می باشد از این رو پرسش های خود را از طریق صفحه “سوالات و مشکلات” در این لینک با مدیریت مطرح نمایید.

با احترام – مدیریت بخش کتاب

۱٫۳ K
۱۳
۳

 • درود به همه ی دوستان و همراهان
  در این کتاب هم با سه ترانه حضور خواهم داشت.
  با مهر و ارادت مبسوط

 • با سلام.
  اینجانب افتخار حضور با دو ترانه را دارم . با تشکر و عرض خسته نباشید خدمت دست اندرکاران و مجریان این حرکت ارزشمند.

 • درود و سپاس بی کران
  خوش آمدید.

 • با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان بنده تازه عضو شده ام ویک ترانه ارسال کرده ام که هنوز تائید نشده در صورت تائید شدن با همان ترانه در این کتاب شرکت خواهم کردموفق وسربلند باشید

 • با سلام وعرض ادب ایا زمان واریز هزینه به پایان رسبده است

  • درود و سپاس
   بله ، زمان اعلام حضور و ارسال آثار تمدید شده و فرصت هست. میتوانید به ترتیب روالی که در متن آمده نسبت به رزرو صفحه، واریز وجه و ارسال ترانه اقدام نمایید. لازم به ذکر است ترانه ها یعد از اتمام زمان پذیرش بررسی میشوند نه قبل از آن. نگران تائید ترانه نباشید، همکاری های لازم با کاربران جهت چاپ آثارشان در کتاب اعمال خواهد شد.

 • سلام ، با ده صفحه همراه دوستان خواهم بود.

  • درود و سپاس جناب صادقی
   همراهی و حضورتان را ارج مینهیم. لطفا ترانه های خود را جهت انجام مراحل صفحه بندی از طریق “فرم نهایی” که لینک آن در متن فراخوان مرقوم گردیده به همراه اطلاعات پرداخت ارسال فرمایید. با مهر

 • درود بر همه دوستان
  با “2 “ترانه حضور خواهم داشت.
  سپاس

  • درود جناب مقدم
   خوش آمدید. ترانه های خود را جهت انجام مراحل صفحه بندی از طریق “فرم نهایی” که لینک آن در متن فراخوان مرقوم گردیده به همراه دیگر اطلاعات درخواستی ارسال نموده حضور خود در کتاب مشترک اعضا را قطعی نمایید. با مهر

 • سلام خدمت آزاده بانوی نازنین و دوستان عزیز هم ترانه
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  تشکر میکنم بابت اختصاص دو صفحه از این مجموعه ی ارزنده به ترانه های بنده به عنوان برگزیده ی اولین اولین دوره ی مسابقات تصویر نویسی????
  بهترین آرزو ها رو برای آکادمی، مدیریت محترم و اعضای گرامی دارم.
  به امید ترانه باران…

 • با سلام , مبلغ 200 تومن بابت 6 صفحه ( ترانه ) واریز شد و فایل ها هم ارسال شدن ,ممنون از شما و خوشحالم که اولین منم تو کتابتون حضور خواهم داشت . سپاس .