جشن خانه موسیقی مهر برگزار می‌شود

معاون اجرایی خانه موسیقی ایرانی از برگزاری قطعی جشن سالانه این نهاد صنفی بعد از وقفه ای یک ساله در تالار وحدت تهران با معرفی آلبوم برگزیده، کتاب برگزیده و تجلیل از چند هنرمند خبر داد.

حمیدرضا عاطفی معاون اجرایی خانه موسیقی در گفتگو با خبرنگار مهر توضیح داد: همان طور که می دانید سال گذشته به دلیل فاجعه مصیبت بار مِنا جشن سالانه خانه موسیقی در تاریخ مقرر برگزار نشد و ما برنامه را به تاریخ دیگری موکول کردیم. البته با توجه به تراکم برنامه های موسیقی در نیمه دوم سال و برگزاری جشنواره های مختلف هنری به ویژه جشنواره موسیقی فجر سالنی برای برگزاری برنامه وجود نداشت بنابراین تصمیم بر این شد که جشن سالانه خانه موسیقی بعد از وقفه ای یک ساله مهر ماه سال جاری در تالار وحدت تهران برگزار شود.

۲۱۴۹۶۸۴
عاطفی درباره انتخاب کتاب برگزیده موسیقی نیز توضیح داد: در بخش «کتاب برگزیده» نیز طبق فراخوانی که از سوی خانه موسیقی منتشر شده، کتاب هایی که از تیر ماه سال ۹۳ تا تیر ماه ۹۵ منتشر شده اند در معرض داوری قرار می گیرند و ناشران می توانند طبق تاریخ مندرج در فراخوان نسبت به شرکت اثر تالیفی شان در این رقابت اقدامات لازم را انجام دهند.

۱۰۲