سهیل نفیسی برای اولین بار در تالار وحدت به صحنه می‌رود

سهیل نفیسی برای اولین بار در تالار وحدت وحدت به صحنه می‌رود و ناگفته‌هایش را برای مخاطبان اجرا می‌کند. به گزارش سایت موسیقی ما، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی نغمه حصار، سهیل نفیسی ۱۶ مرداد ماه سال جاری ساعت ٢١: ٣٠ کنسرتی را با عنوان «آواز باد و باران» به تالار وحدت می‌برد.

در این کنسرت سهیل نفیسی منتشر نشده‌های خود را برای مخاطبان اجرا می‌کند. علاقه مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می‌توانند روز شنبه ٢۶ تیر ساعت ١٨ به سایت تیوال مراجعه کنند.

S_Nafissi_concert432_0
سهیل نفیسی، خواننده و نوازنده‌ گیتار سبک پاپ است. او که خود به یادگیری موسیقی پرداخته‌است، بیش از ۲۰ سال در هرمزگان (بندرعباس) زندگی کرده و موسیقی‌اش تا حد زیادی تحت تاثیر این منطقه است. علاقه فراوان او به شعر معاصر ایران، سهیل را به سوی ترانه‌سازی بر اساس برخی اشعار به یاد ماندنی ایران معاصر سوق داد. سبک خوانندگی و نواختن گیتار او را می‌توان نوعی نقالی موسیقایی به شمار آورد.

نفیسی نخستین بار با انتشار آلبوم ری‌را خود را به علاقمندان موسیقی معرفی کرد. پس از آن، با برگزاری تعدادی معدود کنسرت و انتشار دو آلبوم دیگر به نام‌های ترانه‌های جنوب و چنگ و سرود، ارتباط خود را با دوست‌داران موسیقی خود حفظ کرد. به گفته‌ خود او، شعر معاصر، افق‌های دید او را متأثر کرد. وی، هم‌زمان با کار برروی آلبوم ریرا، کار روی چهارمین آلبوم خود که متمرکز بر اشعار حافظ است را آغاز کرد.
منبع:
سایت موسیقی ما

۷۵