بهروز صفاریان مهمان سومین برنامه پاپ از دورجدید هزارصدا در ارسباران

سومین برنامه از دورجدید برنامه‌های هزارصدا در بخش پاپ، جمعۀ این هفته در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و بهروز صفاریان میهمان و کارشناس آن خواهد بود.

در این برنامه که از ساعت ۱۵ روز ۲۵ تیرماه آغاز خواهد شد، صفاریان آثار خوانندگان جوان را از لحاظ موسیقی و ملودی بررسی خواهد کرد و همچنین، مطابق برنامه‌های دیگر هزارصدا، یک کارشناس ترانه و یک کارشناس خوانندگی هم در کنار او به بررسی آثار شرکت‌کنندگان خواهند پرداخت.

«آرش نصیری» مدیر و مجری هزارصدا ضمن اعلام این خبر گفت: «طی روزهای آینده و به محض قطعی شدن قرارها، اسامی سایر کارشناسان هم به اطلاع همگان خواهد رسید.» او همچنین گفت: «همراه با اجرای خوانندگان جوان در بخش مسابقه، دو میان‌برنامه دیگر هم خواهیم داشت که یکی از آنها اجرای یک خواننده مهمان است که درباره این بخش برنامه هم همراه با اعلام نهایی کارشناسان شرکت کننده اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

BEHROUZ-SAFFARIAN-54512DFH64leqlyn

هزارصدا برنامه‌ای برای معرفی استعدادهای موسیقی است که امسال چهارمین سال برگزاری خود را سپری می‌کند. در این مسابقه خوانندگان آثار خود را می‌خوانند و کلام، صدا و موسیقیِ کار به صورت کامل مورد بررسی کارشناسان قرار می‌گیرد و نفرات برگزیده هر برنامه هم در انتهای برنامه اعلام شده و نفر اول به فینال راه پیدا می‌کند.

این برنامه در دو بخش سنتی و پاپ برگزار می‌شود و برنامه بعدی آن که در بخش سنتی است، عصر روز پنج شنبه ۱۴ مردادماه برگزار خواهد شد.

۱۳۷