تقدیر خواننده پاپ از شمال نرفته‌ها/ جیغ خونم کم شده بود

تازه ترین کنسرت احسان خواجه امیری خواننده پاپ کشورمان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی بدون اجرای برخی از قطعات تازه ترین آلبوم منتشر نشده وی همراه بود.

۲۱۳۳۶۳۷

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ کشورمان در تازه ترین کنسرت موسیقایی خود که طی دو شب در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، در کنسرتی که تفاوت چندانی با برنامه های زنده قبلی اش نداشت قطعات منتخب آثار و آلبوم های خود را برای مخاطبان اجرا کرد.

این خواننده موسیقی در نوبت اول کنسرت جمعه شب ۱۸ تیر ماه که با حضور پرتعداد مخاطبان و تهیه کنندگی موسسه «آوای هنر» برگزار شد، هنگام ورود به صحنه با خواندن بخش کوتاهی از قطعه «عشق» از تماشاگران خواست که به یمن حضور گروه روی صحنه آنها را تشویق کنند این در حالی است که وی حین ورود به صحنه به صورت مستمر از طرفداران تقاضای جیغ و دست هورا کرد و گفت: چقدر صدای جیغ خونم کم شده بود.

۲۱۳۳۶۴۴

خواننده آلبوم «عاشقانه ها» در ادامه کنسرت خود ضمن اجرای قطعات «حس»، «دارم میام پیشت»، «نمی دونم»، «نابرده رنج» به اجرای قطعه «درد عمیق» پرداخت و توضیح داد: این قطعه قرار است تا چند روز دیگر به عنوان تیتراژ یکی از سریال های شبکه سوم سیما پخش شود و الان از شما می خوام آن را با هم بخوانیم.

وی در بخش دیگری از برنامه خود که محمد علی بهمنی شاعر و ترانه سرا به عنوان مهمان ویژه در آن حضور داشت ضمن اشاره دوباره به تازه ترین آلبوم خود «سی سالگی» که در ادامه کنسرت با پخش تیزری آن را به عنوان سورپرایز برنامه معرفی کرد، گفت: همه تلاشم را می کنم تا کاری کنم که در شان شما باشد به هر حال امشب قرار بود چند آهنگ جدید بخوانم که چون هنوز موفق به دریافت مجوز نشدیم نمی توانیم آن ها را اجرا کنیم.

۲۱۳۳۶۵۵

اجرای قطعه «من یه پرنده ام» نیز قطعه محبوب کنسرت شب گذشته احسان خواجه امیری بود که وی قبل و بعد از اجرای این قطعه که در میانه برنامه برای طرفداران اجرا شد، بیان کرد: بعضی وقت ها به خوانندگان سنتی غطبه می خورم که بعد از اجرای قطعات چقدر آرام و آهسته به سراغ قطعه می روند و با خیال راحت برنامه اجرا می کنند. اما در این فضایی که ما هستیم برخی اوقات پیش می آید که برخی از تماشاگران از ما می خواهند از جیب کت مان خرگوش هم بیرون بیاوریم و علاوه بر آن چندین برنامه ژانگولر نیز اجرا کنیم که این نیز در جای خود جالب توجه است.

وی ادامه داد: به هر حال آهنگ «من یه پرنده ام» متعلق به بزرگترهای این کنسرت است که به آنها تقدیم می کنیم اما واقعا برایم سوال است که چرا این آهنگ تا چنین سطحی مورد استقبال قرار گرفت؟ به هر حال بهتر است همین جا جانانه شاعر این قطعه استاد حسین منزوی را تشویق کنید.
هومن نامداری، همایون نصیری، احسان نی زن، بردیا امیری، فرشید ادهمی، علی ضرابی، کامیار ماندگاریان، سیامک رحیم پور، اعضای ارکستر کنسرت احسان خواجه امیری را تشکیل می دادند.

منبع:خبرگزاری مهر

۱۳۲